Jump to content

t mobile/cronet usluge


split25

Preporučene objave

Postovani,

2008god. Imala sam pretplatu mislim 2 god za mobitel.bila sam uvjerena da sam placajuc neke racune poplacala i zatvorila pretplatu kod njih medutim ociyo sam to ucinila samo za suprugovu pretplatu jer danas sam primila ovrsni prijedlog radi plijenidbe imovine u vrijednosti 2800 kn.stiglo je na djevojacko prezime i adresu medutin uruceno na sadasnjoj adresi i sa udanin prezimenom.radi se o racunima od 20.5.2008-20.08.2008 te jedan racun 20.02.2009 izvod racuna je 16.03.2009 a rjesenje je datuma 17.03.2009. Stoji dakle ovako...ovrsenik duguje ovrhovoditelju temeljem knjigovodstvene kartice iznos od 2841,40 kn a koji dug se odnosi na neplacene tel. usluge za cronet gsm prikljucak xxxxxxxxxx trazbina ovrhovoditelja u cijelosti je dospijela dokaz:gore citirana knjig.kartica...kako ivrsenik do danas nije podmirio svoje dug. ovrhov. predlaze da se donese rjesenje o ovrsi da isplatin dug zajedno sa kamatama te ovrsni postupak u iznosu 720 kn. Sljedeci papir je rjesenje o ovrsi s 4 tocke od koji je zadnja pravo zalbe medutim datum je 30.03.2009. I zadnji papir je s ispisom racuna.

 

Da li se mogu pozvat na zastaru i ako ne imam li ikakvu sansu to platiti u vise od 3 rate koliko je slucaj da najcesce daju u ratama.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija