Jump to content

Komunalno redarstvo-Pauk


malj

Preporučene objave

Postovani,

Prije nekoliko godina kupili smo stan sa pripadajucim parking mjestom.Gotovo cijelo ljeto provodimo tu i svako nekoliko nailazimo na situaciju da mjesto unatoc tome sto je oznaceno bude zauzeto.Posto se u zgradi i okolnim zgradama vecina stanova ljeti iznamljuje to tam poprilicno dugo stvara neugodnosti.zvali smo policiju i komunalno redarstvo nakon sta je auto bh tablica 7 dana okupiralo spomenuto mjesto.uzalud zvanje susjeda,raspitivanje po stubistu.uglavnom od policije i od komunalnog redarstva dobili smo isti odgovor,da nisu nadlezni za privatan posjed i da mozemo podici privatnu tuzbu.Zanima me,sa obzirom da je to privatan posjed jel mozemo mi o svome trosku i prije presude ukloniti auto i gdje.Ujedno,danas nakon sta sam ponovno bio prisiljen pored svog mjesta traziti parking ostavio sam auto na nogostupu.Na nogostupu na kojem se svaki dan po 24 sata parkiraju stanari iz okolnih privatnih kuca.Zatim je dosao pauk i tu pred 10tak svjedoka smo svjedocili diskriminaciji.Na nogostupu je u tom trenutku bilo parkirano sedam vozila.Moje i sest sa domacim tablicama.Suvozac je izasao iz kamiona pogledao sva vozila i krenuo samo na moje.Snimio,nakon sta san se spustio i uklonio auto i pauk se udaljio bez da je snimio i jedno drugo vozilo.U ovom slucaju zanima me eventualna tuzba pauk sluzbi.Svjestan san pogresnog parkiranja i spreman platit kaznu ali isto sam toliko frustriran da san spreman platiti i tuzbu ukoliko za nju postoji valjana osnova.

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija