Jump to content

Medicinsko pitanje


ccriderblues

Preporučene objave

Poštovani,

unatrag godinu i pol dana dva puta mi je rađen MR vratne kralježnice u dvije različite bolnice (Šalata i Rebro) i oba puta su radiolozi propustili napisati laiku vidljivu herniju diska. Nakon što sam sama otkrila za postojeću herniju, dva neurokirurga (jedan privatni, a drugi predstojnik neurokirurgije na Rebru) su potvrdili dijagnozu hernije na temelju istih snimaka.

Imam zakazanu operaciju u 9 mj.

Pitanje: Kome, kako... prijaviti/tužiti ove dvije ustanove ili radiologe za nemar, propust i nadasve površnost/nesavjesnost u obavljanju svog posla?

Imam 30 godina i multiplu sklerozu i tegobe i stres uzrokovane ovom hernijom su me koštale već 3 relapsa.

Meni ovo nije šala, radi se o mom životu i o kvaliteti istog.

Hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

"Dijagnoze" radiologa ionako su informativne naravi (bez da se sad netko uvrijedi ovom konstatacijom). Bitno je ono što su utvrdili specijalisti, a oni su utvrdili što su morali, idete na operaciju i ne razumijem u čemu je problem?

 

Ako baš želite prijaviti dvoje spomenutih radiologa, onda to možete učiniti zdravstvenoj ustanovi, u kojoj su isti zaposleni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija