Jump to content

Ako inspekcija zatvori radnju


Perpetum mobile

Preporučene objave

U nedostatku argumenata, posegni za argumentom ad hominem.

 

Bravo Perpetum, ja vas nisam vrijeđao niti ću se spuštati na vašu razinu. Uostalom, to više govori o vama.

 

U zaključku na ovu temu s moje strane, skrećem vam pažnju na neke stvari za ubuduće :

 

1. riječ koju ste htjeli napisati nije "nekopentetan", već se piše "nekompetentan",

2. kada citirate neki post, uvijek na kraju mora stajati

,

3. i najvažnije - očite osobne razmirice koje imate sa vlasnikom prodavaone rješavajte s njim u 4 oka, a ne tražeći pravne savjete preko foruma kako da mu "zapaprite".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vi ste tu neki stalni odgovarac na pitanja ali odmah vidim da nemate pravnu podlogu izalosno mi je da takvi odgovaraju na pitanja. A sad me zelite i podcjenjivati, kao da ja tu pisem doktorsku disertaciju ili sta vec pa mora sve biti ispravno u slovo. Dapace,opusteno pitam i pisem o problematici koja me zanima.

Molim da mi vise "ne pomazete" svojim odgovorima jer dovodite u zabludu druge labilne licnosti koji na osnovu vase arogancije automatski zakljucuju da ste dali ispravan odgovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija