Jump to content

plaćanje putnih troškova za vrijeme godišnjeg odmora


magdalenaa

Preporučene objave

Ma nema potrebe za isprikom, Magdalena. Ja sam se malo zezao s ovom animacijom, ako ste je ozbiljno shvatili.

 

Ovo što vi pričate za brata je točno, do prije nekoliko godina, velik broj poslodavaca (pogotovo država i JLS-i) su funkcionirali na ovaj način (neki čak i danas), ali ova sveprisutna recesija je učinila svoje. Barem nismo bili kao Grci, koji su ljudima isplaćivali bonuse od 100-300 eura za, pazite ovo - točan dolazak na posao!?! I onda se pitaju zašto su "dužni kao Grčka".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

meni poslodavac uplaćuje za pokaznu kartu zone u kojoj živim,kad sam 2 tjedna na godišnjem odbije mi pola,ali ja ne mogu kupit pokaznu za pola mjeseca ja je kupujem za cijeli..inače kad netko putuje van svoje zone jer imamo 4 dućana pa su potrebne zamjene zbog godišnjih i bolovanja , plaća im razliku zone za taj dan u iznosu karte kupljene kod prijevoznika,tad znači da bi oni meni trebali platit za ostalih 13 dana šta radim kad se vratim s godišnjeg putni trošak prema dnevnim kartama u oba smjera!?:misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija