Jump to content

majka brani djetetu vidjane i druzenje sa ocem


el nino

Preporučene objave

postovani...majka moga sina mi brani vidjanja i druzenja sa djetetom koje je staro pet i pol mjeseci,slucaj je na centru za socijalnu skrb i centar je donio prijedlog za vidjanja od dva sata tri dana u tjednu,majka se ne pridrzava toga te poduzima razne mjere kao opravdanja za branjenje vidjanja,centar se ogradjuje oko toga da su nemocni te naglasavahu da oni ne mogu nista uciniti po tom pitanju,odredjen nam je nadzor od strane centra te se sastajemo jednom tjedno u centru i pokusavamo uspostaviti komunikaciju koja je narusena,medjutim uz sve molbe i moljakanja da se majka smiluje i dopusti vidjanje i druzenje ona to odbija,kome da se obratim i sto da napravim po tom pitanju,ako centar ne moze urazumiti ju,tko moze,jer krsi moja prava kao oca i djetetova prava na oca

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

shvacam da je dijete na prvom mjestu,ali centar ne poduzima nista po tom pitanju,majka radi sta hoce i kako hoce a oni mi govore da ne mogu nista,slucaj je na sudu i cekam da se zakaze rasprava vec mjesecima,zalosno je to da dijetetu se brani vidjanje a centar ne poduzima nista,postoje vec pisana rjesenja o tome da mi majka brani vidjanje i da je duzna dopustiti djetetu min tri puta tjedno po dva sata,no ne zeli se toga pridrzavati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija