Jump to content

psi neprestano laju u stanu ispod


krunok

Preporučene objave

Susjeda u stanu ispod mene ima 2 psa koji laju i zavijaju po cijele dane a vrlo često i po noći. Gospođa, vlasnica pasa svakodnevno po 8-10 sati izbiva iz stana, pa budući da psi nisu socijalizirani a ostaju sami zaključani u stanu od 30m2 neprestano laju i zavijaju.

 

Zanima me koji su zakonski okviri i načini unutar kojih mogu tražiti pomoć.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije svega pokušajte porazgovarati s njom. No, pretpostavljam da to već jeste pokušali, ali bezuspješno. Prijavite je predstavniku suvlasnika za početak.

 

Naravno, pokušao sam razgovarati nekoliko puta, ali bez uspjeha.

 

Ja sam predstavnik suvlasnika. Ostalih dvoje suvlasnika se također slažu da bi trebali nešto napraviti, ali što i kako?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa pozovite joj onda policiju, neće tu biti nekog efekta, al da je malo zastraše.

 

Druga opcija se nalazi ovdje - čl. 97. i 98. Zakona o vlasništvu i drugim stvarnim pravima - http://www.zakon.hr/z/241/Zakon-o-vlasni%C5%A1tvu-i-drugim-stvarnim-pravima

 

Hvala na savjetima!

 

Ovo s policijom ću pokušati odmah sutra pa možda pomogne.

 

Što se tiče čl. 97 i 98 ovaj problem s psima mi se ipak ne čini dovoljno ozbiljan za tako nešto. Ne postoji li možda neki članak o narušavanju kućnog reda ili proizvođenje konstantne buke kao kod glasnih obrta ili sl.?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija