Jump to content

Odlazak na tehnički pregled u drugi grad


Drake

Preporučene objave

Pao sam na tehničkom pregledu, popravio sam sve osim jednog ležaja, za koji mi majstor kaže da je veliki problem promjeniti.

Da bi me došlo puno novaca i predlaže mi da sačekam istek od 10 radnih dana za popravak vozila i da odem u drugi grad na tehnički, gdje bi možda bili razumniji i pustili me.

 

Da li je to izvedivo? Plato sam osiguranje i nekih 300 kn za tehnički, da li gubim tih 300kn i novce za osiguranje?

Kako da se odvezem na tehnički u drugi grad? Da li se mogu uzeti probne tablice i koliko dođu?

 

Osiguranje je vrijedilo do 22. i tada sam ga produžio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako se čeka više od roka za popravak nema vraćanja novca nego se plaća kompletan pregled,a platit će se svakako jer će pregledač u drugom gradu znat u čemu je kvar ako se dođe sa sadašnjim papirima sa tehničkog.Pošto vozilo nije odjavljeno nema ni uzimanja proba nego s tablicama i na rizik.Plavcima se može reći da je vozilo vraćeno pa ide kod pravog majstora na popravak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija