Jump to content

izdvajanje posebne imovine


zmodri11

Preporučene objave

Tri god. vodim spor oko nepostojanja vanbračne zajednice, vjerujem da če uskoro biti gotovo što se tiče tog dijela spora, buduči da su sudovi više naklonjeni ženama ne znam kako če završit taj dio spora. Njen odvjetnik traži građevinsko vještačenje i procjenu nekretnine kao sljedeči korak. Moje pitanje je da li mogu zatražiti izdvajanje posebne imovine od mene i moje malodobne djece te da se utvrdi da li je nadograđeni dio nastao radom u takoz. vanbračnoj zajednici? Zašto bi se procjenjivala imovina koju sam stekao sa pok. suprugom kao zajednička imovina tužiteljice,a također i imovina koju su moja djeca nasljedila od pok. majke? Treba li se pozvat na konvencije, nema mi nikakve logike da tužiteljica traži imovinu i moje djece s kojima nije bila u braku. Nema ni logike da se je sud upustio u raspravljanje o njihovoj imovini. Ako ista uspije u tužbi prema djeci da li to znači da mogu i ja kao otac oduzeti njihovu imovinu? Ne trebam navodit da je spor upisan i na moju kao i na dječju imovinu te da je vrijednost spora užasno napuhana jer su tu naveli i posebnu našu imovinu pa na taj način mi je i jako skupo voditi dugoročni spor. Tužiteljica ne plača ništa, dogovorila se sa svojim odvjetnikom po postotku od dobivenog?

Molim savjet?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija