Jump to content

Buka zbog renoviranja stana - Hitnno


Jasmina Getoš

Preporučene objave

Susjed koji je doselio prije 6 mjeseci neprestano renovira stan. Svim stanarima smeta. Ne radi se o majstorima jer sve radi sam i ne vidi se kraja tome renoviranju. Zamolili smo ga da stavi obavijest o tome kada će raditi, što je jedno vrijeme činio, no danas je stavio obavijest da od ponedjeljka do daljnjega renovira stan. Problem je u tome što u vrijeme kada je predviđen kućni mir, on tek počinje s radovima jer do podne i on radi. Također, meni je to vrijeme moga rada kod kuće za posao za koji sam plaćena. (pripada opisu moga posla) Surfajući malo po netu shvatila sam da naš kućni red ne vrijedi jer je još iz doba društvenog vlasništva i nije prihvaćen od većine stanara. Po tom nevažećem kućnom redu on mora najaviti radove, no s obzirom da je Kućni red ne važeći, moje pitanje je može li se što učiniti da barem u vrijeme toga kućnog mira spriječimo buku kad ionako sam renovira stan? Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija