Jump to content

Ovrhe T-mobile, Vip, Tele 2 stare 5 godina


myah

Preporučene objave

Poštovani, zanima me vaše mišljenje o ovrhama navedenih operatera koje datiraju od 2008./2009.

godine. Naime nije donesena sudska odluka o prisilnoj naplati preko FINE. Također u ovih 5 god nisu se uspjeli naplatiti jer sam dobila punomoć na majčin račun pa mi bilo kakve uplate sjedaju na njega. Što će se dogoditi s tim kamatama koje su poprilično narasle te može li to potraživanje ući u zastaru?

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ukoliko je teleoperater u roku od jedne godine od datuma dospijeća računa pokrenuo postupak ovrhe, zastara nije nastupila. Ako je doneseno pravomoćno rješenje o ovrsi (a iz vašeg posta ispada da jeste), onda će zastara nastupiti protekom 10 godina računajući od datuma pravomoćnosti rješenja. Imajte na umu kako oni mogu ići u ovrhu i na drugoj vašoj imovini, ne samo na plaći.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani, ne želim otvarati zasebnu temu, pošto vidim da se radi o sličnom slučaju kao moj, pa bi bila zahvalna da mi kažete Vaše cijenjeno mišljenje u svezi mog slučaja.

Naime, ovrha mi je stigla danas a što je naj gore, to je toliko staro ( 2003/4 ) da se uopće ni ne sjećam. I molim Vas za Vaše cijenjeno mišljenje, dali na sve ovo ima smisla napisati kakav prigovor. Da napomenem, ukupan dug od 653,08 kn po odvjedničkom uredu popeo se na 1,600 kn.

 

Unaprijed puno hvala !

 

http://postimg.org/image/ffxbbzhtp/

 

 

http://postimg.org/image/ktyhdz7o7/

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija