Jump to content

Svekar nas želi izbaciti iz kuće. Imamo li kakva prava?


čuči

Preporučene objave

Ljudi, pomozite!

prije 3 mjeseca sam se udala. Živim sa suprugom u kući koja je u vlasništvu njegova oca. Njegov otac i majka žive na donjem, a mi na gornjem katu kuće. Suprug je 5 godina radio u Njemačkoj i ušteđevinu uložio u renovaciju spomenute kuće ( centralno, kupaona, pvc prozori, laminati, kuhinja - sve kompletno je namjestio ). Uglavnom, da ne duljim suprugov otac nam sada prijeti da će nas izbaciti iz kuće. da li on to stvarno zakonski smije, koja je procedura i ne bi li trebao isplatiti mojeg supruga? Molim Vas da se uključite i da mi pomognete riješiti ovaj problem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Konkretan problem ne mozete rijesiti na forumu,jer je na volji svekra kao vlasnika da odluci zeli li ili ne vash ostanak u kuci,no naravno da to nemoze silom,prijetnjom, jer ste kako je vec rekao moderator posjedovno zasticeni,medjutim takav vid zastite je privremenog karaktera iz razloga sto se tesko moze suprostaviti zastiti vlasnistva.

U temi pod linkom se pisalo o slicnom

http://www.legalis.hr/forum/showthread.php/71992-problem-sa-tastom-koji-je-vlasnik-stana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija