Jump to content

martina


anonimno

Preporučene objave

Ušla sam u veliki minus na tekućem računu u banci.jedan dio tog duga sam vratila, ali pošto sam u međuvremenu ostala bez posla trenutno nisam u mogućnosti vratiti ostatak. Banka je pokrenula postupak protiv mene i sud je donio riješenje da dug moram podmiriti u roku od 15 dana. Pošto ja to nisam u mogućnosti zanima me šta će se sad samnom dogoditi? Banćin odvijetnik je predložio da mi se obračuna kamata od dana riješenja,ali je zato zahtjevao da se odreknem prava na žalbu na što sam pristala ne imajući drugog izbora. Nemam u vlasništvu nikakvih pokretnina niti nekretnina i imam maloljetno djete koje uzdržavam. MOLIM HITAN ODGOVOR.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hm,

 

nebi reko da se slažem sa izjavom daVami nebu ništa. Oni će vjerovatno krenut sa ovrhom, ako Vi prigovorite, onda to ide u parnicu, tamo se malo natežete koju godinu po sudu, pa onda prvostupanjska presuda, pa se se Vi žalite, pa čekanje drugosutpanjske, ako bude ona ista ko i prvostupanjksa, onda se ide na ovrhu na plaću.

 

A za tih par godina, Vi ćete se zaposliti (daj Bože čim prije) pa će oni najvjerovatnije imati se od kuda naplatiti. A da li budu otkrili gdje radite ? 101 % da budu !

 

A tada budu kamate, pa odvjetnički troškovi (ovi veliki o kojima svi pričaju) bome debelo povećali dug !!

 

Banke su grozne, ne puštaju ni lipu svojih potraživanja !!

 

FF

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija