Jump to content

Mirovina HRVI-a čin Satnik?


Draganec

Preporučene objave

Oko 4500 kn.

ne znam baš. Ja imam opću 50-50%, status hrvi 30 % trajno, isti čin i zvanje i sada mi je mirovina 5100.

Trebala bi biti 20 % viša ( 2 X rezana po 10 %, odnosno ukradeno mi je 1200 kn sveukupno svaki mjesec od smanjivanja, rezanja 2 X po 10 % ). L o p o vi , l o p o v i , l o p o v i ! ! ! !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne znam baš. Ja imam opću 50-50%, status hrvi 30 % trajno, isti čin i zvanje i sada mi je mirovina 5100.

Trebala bi biti 20 % viša ( 2 X rezana po 10 %, odnosno ukradeno mi je 1200 kn sveukupno svaki mjesec od smanjivanja, rezanja 2 X po 10 % ). L o p o vi , l o p o v i , l o p o v i ! ! ! !

 

Kupili smo im Audije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da ne otvaram novu temu....Pregledavajući dokumentaciju uvidio sam da mi u nalazu i mišljenju liječnika nisu upisane tri lakše ozljede...međutim,imam status RVI za stalno (60%) i 100% opću nesposobnost temeljem koje sam umirovljen.Prilikom zadnjeg izlaska pred liječničku komisiju kada mi je potvrđena invalidnost za stalno,apelirao sam na upisu tih ozljeda ali mi liječnik veli da nesmije.E sad,dali od HZMO smijem tražiti ponovno utvrđivanje ozljeda i sukladno tome "reviziju" mirovine.

 

Dali je točan navod da branitelj koji nije stambeno zbrinut,nakon proteka roka od 10god. (na istoj adresi),može podnijeti tužbu protiv RH.

Moj pokušaj samostalnih tužbi,pritužbi,žalbi i inih papirusa nije dalo rezultata..,odgovor da sam na redu i da mi time žalbe nisu osnovane, ali se čeka politička volja i da oni ne mogu ništa (Zagreb).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija