Jump to content

Sporazum i ne poštivanje istoga


dombo

Preporučene objave

U prilogu dostavljam sporazum koji sam sklopio, a ovdje ću Vam ukratko opisati razvoj događaja.

 

Godine 2006. unajmljujem poslovni prostor i uređujem ga kako bih u njemu mogao obavljati ugostiteljsku dijelatnost. Ugovor o najmu koji sam sklopio bio je na vremenski rok od 13. godina.

 

Nakon smrti vlasnika poslovnog prostora njegova supruga nasljeđuje poslovni prostor i želi raskinuti ugovor o najamu. Pristajem na raskid ugovora o najmu te tražim iznos od 60 000kn na ime ulaganja u poslovni prostor. Sporazumom se određuje plaćanje od 30 000kn jednokratno do 25.01.2014. te ostalih 30 000kn kroz 36 rata u iznosu od 833 kn mjesečno.

 

Sporazum je potpisan u 12. mjesecu 2013. godine te je plaćena rata za 12.mjesec 2013.godine i 1.mjesec 2014.godine u iznosu od 833kn.

 

Iznos koji je naveden da se treba platiti do 25.01.2014. nije plaćen te me zanima kako sada postupiti?

 

Vlasnica poslovnog prostora je 3 mjeseca obavljala ugostiteljsku dijelatnost u prostoru. A sada je odlučila prostor iznajmiti sa stvarima za koje ja tražim odštetu. Potpisala je novi ugovor o najmu na 5 godina, a novi unajmljivač je već počeo prostor i stvari uređivati kako mu odgovara.

 

Što mi je činiti?

 

ugovor - Copy.docx

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija