Jump to content

ovrha i odlazak iz drzave


suzi1979

Preporučene objave

Pozdrav!

Imam dug prema Optima telekomu koji je taj dug prodao Prima solventu.S obzirom da sam nezaposlena dogovorila sam se sa djelatnicom Prima solventa da svaki mjesec do 20 u mjesecu izvrsim uplatu od minimalno 100 Kn(ako sam u mogucnosti i vise)Po tom pitanju bila sam uredni platisa no ipak su me svakog mjeseca zvali da moram povecati uplatu da bi mi danas poslali poruku da ukoliko u roku od 8 dana ne platim kompletan dug da ce ici u ovrhu.Pitanje je sljedece,ja na svoje ime nemam nista,zivim kod suprugovih roditelja jer je suprug prije mjesec dana otisao u inozemstvo jer tu nije mogao naci posao.Iduci mjesec i ja idem za njim.Ukoliko ja odem iz zemlje(ne mislimo se vise vracati) koje su posljedice ukoliko Prima solvent pokrene ovrhu?Da li mi mogu stvarati probleme u inozemstvu?Uglavnom radi bezobrazluka nemam im nikakvu namjeru platiti vise niti lipe...Lijepo bih Vas molila odgovore cim prije da znam kako i sta dalje.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sasvim je izvjesno da ce vas tuziti i dobiti presudu,koju naravno nece moci izvrsiti u HR iz razloga koje ste naveli,no valja naglasiti da se ovrha na temelju ovrsne isprave moze provesti i van HR,uz naravno odredjene prethodne postupke,i sto je najbitnije da ovrhovoditelj dodje do informacije o vasoj adresi u inozemstvu,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija