Jump to content

snimanje policajaca


lph

Preporučene objave

Smije li se snimati policijske sluzbenike prije i tijekom postupanja?

Primjerice kod zaustavljanja vozila, tijekom alkotestiranja, pretrage vozila itd.?

Treba li ih se prije toga obavjestiti ili je samo dovoljno reći da ih se snima?

Smiju li oni to odbiti?

 

Što u slučaju da se policijske službenike nađe u prekršaju. Primjerice kao prije neki dan kad sam valjda dvadeseti put našao parkiran jeep zadnjom osovinom parkiran na invalidskom a prednjom osovinom parkiran na ulaz u haustor gdje je jasno označena zabrana parkiranja. Za to vrijeme jeli su gablec ispred obližnjeg dućana, možda dvadesetak metara dalje od mjesta gdje su parkirali vozilo. Očigledno je da su bili u prekršaju a kad su shvatili da sam snimio fotku njihovog prekršaja sa punim ustima i punim rukama jogurta i čega sve ne tražili su i uzeli osobnu ne bi li mi utjerali strah. Znači, u ovoj situaciji očigledno je bilo da nisu obavljali nekakav zadatak već su bili u dućanu. Nemojte me krivo shvatiti, neka idu u dućan, neka se najedu u miru no ne važe li ista pravila za sve? Nisu bili na nekom službenom zadatku :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija