Jump to content

Odšteta za prometnu nesreću


Yvoo

Preporučene objave

Dana 01.08.2011. sjela sam na skuter sa maloljetnom osobom, koja nije imala dozvolu za upravljanje motornim vozilom, oboje smo bili bez kacige te sam u to vrijeme i ja bila maloljetna. Policija i hitna pomoć nisu bili pozvani na mjesto događaja nego me je otac od osobe koja je vozila motor odvezao u bolnicu, a zapisnik je rađen tek 31.01.2012.

Imala sam tjelesne ozljede i bila na observaciji u bolnici 11 dana.

Predala sam slučaj odvjetnici kojoj sam dostavila sve papire te u tri godine nije napravila ništa, niti je pokrenula kakav postupak. Jedino što je napravila je to da je poslala zahtjev za odštetu osiguravajućem društvu Allianz koje nije odgovorilo pozitivno. Slučaj za manje od 2 mjeseca odlazi u zastaru, te pošto odvjetnica u te tri godine nije napravila baš ništa povukla sam joj punomoć.

 

Molila bih za savjet šta se može dalje napravit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

.. koji nisu odgovorili pozitivno.

Po osnovi osiguranja od automobilske odgovornosti isključeni su odštetni zahtjevi te

pravo na naknadu štete nema:

c) suputnik koji je dragovoljno ušao u vozilo kojim je uzrokovana šteta a kojim je

upravljao neovlašteni vozač, ako osiguratelj dokaže da je ta okolnost suputniku bila

poznata;

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija