Jump to content

dopusko osiguranje/ovrha


Toni86

Preporučene objave

Pozdav svima.Radi se o sljedecem problemu treba mi odg.samo da znam sta me ceka kad dodem na sud:

Napravio sam policu dopunskog osiguranja koju nisam u cijelosti platija prvu godinu a onda je Hzzzo automatski produzio i iducu bez moga znanja i obavijesti,da bi mi nakon godinu dana poslali ovrhu za iznos od dvije godne putem javnog biljeznika.

Na tu ovrhu sam ulozio zalbu i doslo mi je rjesenje u 7.misecu ove godine citiram:

"Opcinski sud u Splitu po sudcu...rjesio je:

I.Stavlja se izvan snage rjesenje o ovrsi koje je donio javni biljeznik ... u dijelu kojim je odredena ovrha uz ukidanje provedenih radnji

 

 

II.Postupak ce se nastavit kao u povodu prigovora protiv platnog naloga.

 

 

I danas mi je dosa poziv na sud za glavnu raspravu radi upalte.Sad mi nista nije jasno sta mogu sad ocekivat kad dodem na sud?

Unaprijed hvala svima na odgovorima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A mogu li ocekivat posto je sud uvazio moj prigovor i stavio ovrhu van snage da opravdam svoje stajaliste iz prigovora pred tuziteljem i da se izuzme placanje duga?

 

Sud nije uvažio vaš prigovor već je smatrao za shodnim da je potrebno provesti raspravu o navodima iz istog, no ništa ne prejudiciram moguće je i ovaj scenarij kojeg navodite, malo vjerojatan, ali moguć.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija