Jump to content

istek ugovora o radu,dokumentacija


connect

Preporučene objave

Naime bio sam u firmi na razduzenju,te nisam nista potpisao niti dobio od papira.Rekli su da cu papire dobit na kucnu adresu kroz par dana.

znam da sam odjavljen sa mirovinskog i zdravstvenog(vec sam se prijavio kao nezaposl.osoba) a zanima me i dalje,osim porezne kartice,sta mi treba poslati bivsi poslodavac?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imao sam i neiskoristeni godisnji koji su mi sad isplatili zajedno sa placom za prosli mjesec.

sad me zanima dali je to sve ok,posto ja nisam potpisao nista za razmjenu tog godisnjeg? (ok da su mi ga isplatili,ali su me zakinuli za dane,jer mi go treba bit placen u cjelosti plus staz za te dane kad ga koristim,zar ne?)

i dalje nisam dobio nikakve papire od firme?!

-koliki je rok da ti firma vrati papire,molim ako zna itko??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

papiri su poslani iz firme 16.10. ja sam ih dobio 20.10.,a dobio sam svoju poreznu karticu,odjavu sa zdravstva i obrazac em2p-odjava sa mirovinskog.

 

Nisam dobio nikakvu potvrdu o vrsti posla koju sam obavljao kao ni o trajanju..?!

Nisu mi dali ni nikakav ugovor o radu kad sam potpisivao,mislio sam da cu sad sve dobiti.

 

Dali ih mogu to naknadno traziti da mi izdaju??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija