Jump to content

Ukop u grobno mjesto bez dozvole korisnika


zstubi

Preporučene objave

Korisnik sam grobnog mjesta, za kojega uredno plaćam naknadu. Bez moga znanja izvršen je ukop moje punice, kojoj nisam dao nikakvu suglasnost. Imala je ugovor sa drugom kćeri o dosmrtnom uzdržavanju, u kojem se ona obavezuje da će ju dostojno pokopati i grobno mjesto označiti prikladnim spomenikom. Po smrti punice, šogorica ju je pokopala u grob na kojem ja imam pravo korištenja. Ukop je izvršen, a ja i supruga uopće nismo bili obaviješteni da je umrla. Zanima me koje su moje pravne mogućnosti? Ukop je izvršilo ovlašteno pogrebno poduzeće. Kako su to uopće mogli napraviti bez moje suglasnosti? Zanima me koje su prekršaje napravili? Razgovarao sam sa djelatnikom koji je izvršio ukop i pitao ga kako su to mogli napraviti. Na šta mi je on odgovorio, da mu je bilo malo sumnjivo da šogorica i šogor ne žele da se ikoga obavijesti i stavi osmrtnica i da će on porazgovarati s direktorom, jer da to i njemu nije baš jasno, pošto on zna da ja imam sa firmom ugovor o korištenju grobnog mjesta.

 

Nadam se da će mi netko moći pomoći, da li da slučaj prijavim policiji ili?

 

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija