Jump to content

dnevnice u braku


krunoc

Preporučene objave

situacija je sljedeca,nakon razvoda bivsa zena mi kaze da ce me tuzit za dnevnice po danu braka(kuhanje,peglanje)dali to moze i koje su joj zakonske mogucnosti jer bili smo 11 godina u braku i to bi bilo puno novca.ja sam vise radio na poslu od nje ali i ona je radila.znao sam i ja kuhat i raditi po kuci iako sam u polju ja sve radio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

situacija je sljedeca,nakon razvoda bivsa zena mi kaze da ce me tuzit za dnevnice po danu braka(kuhanje,peglanje)dali to moze i koje su joj zakonske mogucnosti jer bili smo 11 godina u braku i to bi bilo puno novca.ja sam vise radio na poslu od nje ali i ona je radila.znao sam i ja kuhat i raditi po kuci iako sam u polju ja sve radio.

 

ona vas moze tuziti

 

a ako ne shvatite ozbiljno tuzbu, bilo kakvu tuzbu, pa se ne poduzmete sve sto treba moze se dogoditi da u tuzbi moze ima zamaskiranih djelova koje bi tuzitelj uz pomoc svjedoka mogao dobiti

 

u ovakvom slucaju ne bi bili prvi koji su olako shvatili naizgled apsurdne tuzbe i pouzdali se u to da sud takvu glupost mora odbaciti, pa zavrsili sa pravomocnom presudom da su duzni i pod ovrhom

 

malene su sanse za to, i cini se da to govori zato jer nije razrjesila jos vas odnos, ali pravni rizik postoji, ako zaista pokrene nekavu tuzbu a vi bez provjeranja pomislite da se radi nekakvoj bedastoci pa ostanete pasivni

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija