Jump to content

Obrt-plaćanje obaveza nastalih zbog krive procjene stanja na tržištu


13 DIDI

Preporučene objave

Poštovani..........molim vas da mi pomognete savjetom. Vlasnik sam obrta koji je propao. Budući da trenutno radim u Uredu državne uprave od plaće koja ionako nije velika oduzimaju mi trećinu. Ja sam zapravo bio samo formalno vlasnik obrta a cjelokupno poslovanje je vodila moja supruga koja kad je "voda došla do grla" otvorila novo poduzeće. Radi se o društvu s ograničenom odgovornošću koje se bavi istom djelatnošću. Obavlja poslove završnih radova u građevinarstvu i zasad dobro posluje. Interesira me 1.što će biti u slučaju da se njoj nešto dogodi? Ona je vlasnica stana pa se bojim da ćemo ostati bez nekretnine. 2. Možemo li stan prepisati na mene ili na našu djecu i tako barem ostati u stanu jer stan nije imovina poduzeća. Napominjem isto tako da ona nije direktor poduzeća nego naš zajednički prijatelj. Kakve su posljedice eventualnog potpunog poslovnog kraha. Znam da je direktor odgovorna osoba i samo me zanima do koje vrijednosti ga se može teretiti. Unaprijed zahvaljujem na odgovoru...............

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija