Jump to content

datum od kojeg teče rok za žalbu


nezaposlena 3

Preporučene objave

Hvala na odgovoru i objašnjenju.Žalbu sam predala danas u pisarnicu Općinskog suda jer u presudi piše da se žalba Županijskom sudu podnosi putem Općinskog suda.

 

Mučilo me to što sam u jednom momentu pomislila da sam zakasnila tj.da je zadnji dan za podnošenje žalbe bio 6.03.2015.

 

Kako se radi o sporu male vrijednosti navedeno je u presudi da se žalba može pobijati samo zbog bitne povrede parničnog postupka iz člana 354... i zbog pogrešne primjene materijalnog prava.

Kako se radi o periodu od 1-6 mj.2006. a u presudi se argumentira i poziva na član 34.Zakona o HRT (NN br.137/10) može li se to smatrati pogrešnm primjenom gore navedenog?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kako se radi o periodu od 1-6 mj.2006. a u presudi se argumentira i poziva na član 34.Zakona o HRT (NN br.137/10) može li se to smatrati pogrešnm primjenom gore navedenog?

 

To će sud procijeniti, ali ovako na prvu moglo bi se smatrati. Naravno, ako je greška učinjena.

 

Nema potrebe za isprikom, sve je ispravljeno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija