Jump to content

Trajanje punomoći?


rokica91

Preporučene objave

Imam jedan jako važan upit u vezi trajanja punomoći.

Naime sklopila sam ugovor o najmu stana kod javnog bilježnika na neodređeno s opunomoćenikom. Sada me taj isti opunomoćenik želi da napustim stan. Zanima me da li on to može bez suglasnosti vlasnika stana? U punomoći nije navedeno koliko traje punomoć.

 

U punomoći piše ovako:

 

Podaci vlasnika stana...itd

Punomoć

kojom ovlašćujem da me opunomoćenik XY zastupa i da u moje i me i moj račun može poduzimati sve potrebne radnje za iznajmljivanje stana kojega sam vlasnik, a koji se nalazi na adresi XY1

 

(Za taj prvi dio mi je rečeno od strane Javnog bilježnika da vrijedi samo godinu danna)

 

 

Drugi dio:

Opunomoćenik je u ovom postupku ovlašten radi zaštite mojih prava i interesa poduzimati sve potrebne radnje, potpisivati sve potrebne isprave, te me zastupati kod MUP-a, javnog bilježnika, porezne uprave, ovlašten je sklapati ugovore (najmu, zakupu), te anexe ugovora, vršiti naplatu i isplatu troškova, prijave i odjave, te me zastupati pred svim nadležnim tijelima, te pravnim i fiz.osobama za navedeni iznajmljivanje.

 

Punomoć je sklopljena 2013.god

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija