Jump to content

Nedolično ponašanje vozača sanitetskog vozila, prjevozom bolesnika na diajlizu?


Draganec

Preporučene objave

Pozdrav!

Ako netko zna odgovor:

Vozač saniteta u jednoj Županiji prevozi 3 puta tjedno bolesnike na dijalizu.

Pacijente ostavi i vrača se kući u svoje dvorište kući sa službenim vozilom saniteta i čeka polazak kada je potreba da ide po iste ( u oba smjera 1 vožnjom oko 80 km ) a i ujedno odvozi drugu smjenu na dijalizu oko 10.30 Tom prilikom isti je zatečen ispumpavanjem goriva iz spremnika službenog vozila u svoju korist... u nekoliko navrata.

PITANJE: Može li? ili mu je dozvoljeno da bude kod kuće sa službenim vozilom u svom dvorištu kojom prilikom radi kod kuće osobne fizičke radove u polju. Mob. u djepu i normalno još " cukne nafte " iz služb. vozila saniteta.

Da li je dužan nekim pravilnikom biti dužan sačekati u centru za dijalizu ( sačekati pacijente ) odvesti ih i drugu smjenu dovesti na dijalizu po koju se vrača pred veče.

Kao građanin moje je mišljenje da je to totalna "lakrdija"

Smatram da je vozač dužan sačekati pacijente..... ionako dobiva plaču za isto, a plus toga otuđuje gorivo u svoju korist iz službenog vozila!

I nikom ništa!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za gorivo je rečeno, a to što ode vozilom dok vas čeka nije problem ako nije problem i njegovom poslodavcu.

Pozdrav G-man, sivko i drot 13.

 

Meni osobno ne smeta...... ali takovih ima...... i ima... Prilikom prjevoza pacijenata po povratku sa dijalize..... "nabijeni ko sardine u konzervi", a kodeks ponašanja i komunikacija sa pacijentima, - 2 ocjena. Kao stoka smo.... i dođem do zaključka " TRESLA SE BRDA RODIO SE MIŠ " a zdrastvo itd. u banani. Što se tiče DORH-a poštovani G- man. Star sam da bi se zah...... sa institucijama sa kojima....., a nikad kraja, a život me premazao raznim bojama tokom života. Živio pošteno, čiste ruke i čista savjest. 2015 dana BORBENOG SEKTORA. Ako se ovako nastavi.... mislim da će vozač dobiti KAZNUUUU!

Eto poštovani..... samo znanja radi. Pisao bi osobno Ministru zdrastva ali? ne znam adresu!

Pozdrav! i fala Vam na odgovorima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pisao bi osobno Ministru zdrastva ali? ne znam adresu!

 

Evo adrese.

 

Inače, ljudi su različiti u svakoj profesiji. Svugdje imate ljude i "ljude". To je pitanje svakog pojedinog čovjeka spada li u prvu grupu ili onu drugu. Nekog velikog utjecaja tu nema po pitanju promjene u njihovu ponašanju (ljudi se rijetko mijenjaju, a u pravilu povodom tragedija). Ovdje doduše osim ljudskog faktora, postoji i pravni u vidu kazneno-pravne odgovornosti i moguće povrede radne obveze.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo adrese.

 

Inače, ljudi su različiti u svakoj profesiji. Svugdje imate ljude i "ljude". To je pitanje svakog pojedinog čovjeka spada li u prvu grupu ili onu drugu. Nekog velikog utjecaja tu nema po pitanju promjene u njihovu ponašanju (ljudi se rijetko mijenjaju, a u pravilu povodom tragedija). Ovdje doduše osim ljudskog faktora, postoji i pravni u vidu kazneno-pravne odgovornosti i moguće povrede radne obveze.

 

Zahvaljujem G- man!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija