Jump to content

Prometna pjesak i motor


s12b15

Preporučene objave

Gdje, na kojem dijelu ceste vas je motor "udairo"? Tko je počinio prometni prekršaji i izazvao nezgodu?

 

Što se zapravo dogodilo? Morate opširnije opisati događaj.

 

Možda ste vi skrivili nezgodu? Imali li štete na motociklu.mopedu...ozljede vozača motocikla-mopeda?...

 

Da li ste izazvali nepažnjom ............prometnu nezgodu?

 

;-)

 

Što se dogodilo? Da nagađamo ili ćete napisati opširnije?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znači nitko, ništa nije vidio niti čuo. Ugrozili ste sigurnost prometa na cesti.

 

Ne možete ništa znati ako vas nitko ne prijavi. Ako nije policija došla, vjerojetno neće biti posljedica, jedino ako se drugi sudionik nezgode (motorista) ne predomisli.

 

Ali, mora imati i svjedoke...... ;-)

 

A, svatko može na sudu ispričati svoju "verziju" ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prelazila sam cestu gdje nema pjesackog, u naselju. Štete na motoru nema i vozač nije ozljeden, barem mi je tako on rekao. Nije prijavio nesreću. A tko je kriv ne znam, ja ne vidim cestu od busa kad Izlazim, a i on je dosta brzo vozio.

O brzini nećemo a sigurnih 50% je tvoje krivice.

Ako nema motoriste nema ni prekršaja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A, što ste liječnici prijavili?

 

Nećemo valjda nagađati?

 

Možda ovo ili ono? Vidjet ćete što će se dogoditi pa onda postavite pitanje.

 

Sada samo "nagađate" i nećete dobiti precizan odgovor jer i vi ne znate što se zapravo dogodilo i slijed situacije-eventualnih posljedica. Vjerujem da neće biti nikakvih posljedica.

 

Da li je motorist-motociklist imao kacigu, registriran, motocikl, vozačku........ili si ti zbrisala.....

 

Mislim da neće biti posljedica, oboje ste "krivi" ali nezgodno je ako si zadobila ozljede i "propjevala" liječnici. Može biti svašta i svega, ali sada je nemoguće saznati što se dogodilo.

 

A, vjerojatno niišta. Policajci bi vas kaznili. Policije nije bilo i nema događaja. Kraj priče..Nikom ništa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija