Jump to content

otkup 1/2 stana


zarakira

Preporučene objave

Prije svega - da li vam brat uopće pristaje na isplatu?[/QUOT

 

Trenutno neznam da li će pristati, ali ni ja ga trenutno ne mogu isplatiti.Pitanje je da li bi procjena učinjena sada mogla poslužiti kao neki instrument osiguranja za nekih 5 - 10 godina. Jer ja živim u tom stanu koji je u vrlo lošem stanju i morati ću ulagati u njega pa mu stoga i povisiti cijenu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Gledajte, vi ćete svakako vrijednost njegove polovice moći umanjiti za polovicu učinjenih ulaganja, a vaš prijedlog u kontekstu osiguranja je dobrodošao, ali je pitanje hoće li rezultirati željenim.

 

Puno hvala na odgovoru. Molim Vas još samo jedno pojašnjenje. Da li u slučaju zatvaranja balkona (ne kao proširenje stana, nego kao zaštita od vremenskih uvjeta) moram tražiti pristanak brata.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Trenutno neznam da li će pristati, ali ni ja ga trenutno ne mogu isplatiti.Pitanje je da li bi procjena učinjena sada mogla poslužiti kao neki instrument osiguranja za nekih 5 - 10 godina. Jer ja živim u tom stanu koji je u vrlo lošem stanju i morati ću ulagati u njega pa mu stoga i povisiti cijenu.

 

u stan možeš ulagati samo uz suglanost suvlasnika.

ako ulažeš bez njegove suglasnosti to je dragovoljno ulaganje za koje je upitno dali ćeš moči tražiti povrat uloženih sredstava osobito ako stan koristiš.

presuda VSRH Broj: Rev 580/07-2

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

u stan možeš ulagati samo uz suglanost suvlasnika.

ako ulažeš bez njegove suglasnosti to je dragovoljno ulaganje za koje je upitno dali ćeš moči tražiti povrat uloženih sredstava osobito ako stan koristiš.

presuda VSRH Broj: Rev 580/07-2

 

Puno ste mi pomogli, zahvaljujem svima, najkorisnija stranica, preporučit ću i drugima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija