Jump to content

KREDITI - banke , pomoć !


Bura

Preporučene objave

Molim za pomoć !

Imam namjeru kupiti jednu kućicu koja dođe 50 tisuća eura.Normalno da istu želim kupii na kredit preko banke . Zanima me da li postoji koja banka u Hrvatskoj koja nudi kreditnu liniju , da uz dizanje stambenog kredita mogu zatvoriti jedan manji nenamjenski kredit od 15 tisuća eura ?

Znaći digao bi npr. 65 tisuća eura ! Čuo sam da postoji mogućnost zatvaranje već postojećih kredita ali da oni ne mogu biti nenamjenski ?

HVALA UNAPRIJED ! :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Naravno svaka banka to radi.

 

Naravno moras udovoljavati uvjetima da opće dobijes kredit.

 

Moj kompić isto tako digo kredit, za kupnju pola kuće, obnovu te iste cijele kuće + zatvorio dva manja kredita i to sve sa tim jednim novim, i još k tome (neznam sada točno koliko) je dobio i dio u chasu (platio je mislim 1%) i dobio kojih 10000 eur i od toga + svoja lova kupil auto !

 

Samo odes u banku i veliš kaj hoćeš i oni traže podatke o tvojim primanjima, hipoteku, sudužnike, jamce, procjene vrijednosti, troškove, bla bla bla bla

 

i eto para !!

 

FF

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako nije problem molim te da mi napišeš iznos kredita koji je digao i u kojoj banci ?

Zvao sam za sada dvije banke i rekli su mi da ne mogu stambenim kreditom ( kupnja kuće ) , znači dignuti još nešto više , a da zatvorim nenamjenski kredit ....

Molim te još jedanput za pomoć !

 

-:)))

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poanta kod ovog mog je bila ta da je sve radio u istoj banci ! Tj, i oni krediti prije su bili dignuti u istoj banci ! E sada da li je to problem, mada ja sam nešto bio radio pa mi je osobna bankarica rekla da nema problema da se rješavaju i financijske stvari i od drugih banaka !

 

Radi se o ZABI !

 

O ovaj gore ima i nick !! za nepristojne !

 

FF

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija