Jump to content

Nepoznat predstavnik stanara


čarli50

Preporučene objave

kome da se obratim za pomoć

živim u ulazu zgrade gdje je anarhija,naime dio stanara vodi svoje mutne poslove i u skladu s time sakrivaju od ostalih,konkretno od mene tko je predstavnik ulaza

to pišem jer je ulaz devastiran,ulazna vrata su prije par mjeseci razvaljena i sad su oštećena,predstavnici ulaza se biraju po plemenskom ključu,novac od zajedničke pričuve se neracionalno troši i netransparetno se respolaže s njime

uvid u financije imaju samo određene osobe,uvijek isti ljudi

na pročelju fasade zgrade je postavljena džambo reklama koja se naplaćuje ali koliko i kome,to ja ne znam

uglavnom,svaki predstavnik ulaza je do sada renovirao stan ili kupio novi auto

ne znam dali od novaca za reklamu i od zajedničke pričuve ali je zbilja kako se to poklapa

zajedničke prostorije su pretvorene u privatna skladišta raznih beskorisnih stvari od kojih neki vlasnici toga smeća koje je leglo za štakore kojih ima u izobilju baš zbog toga i nisu iz naše zgrade

sam ulaz je zapušten,toliko je uprljan da se to vidi iz aviona ali nitko od mjerodavnih ne reagira

kao što rekoh,neznam tko je predstavnik ulaza jer su sastanak održali pojedinci koji se smatraju gazdama,u svome stanu a ne javno u zajednčkoj prostoriji ili kao do sada,u hodniku poput čergara

zatim bespravno iznajmljuju stanove od MORH-a a o tome sam obavijestio i Policiju elektornskim putem i nadležnu upravu MORH-a koja je zadužena za skrb o vojnim objektima

od toga ima više od pola godine i nisam dobio odgovor

od jednog takvog MORH-ovog stana koji je napušten,napravljen je apartman sa tri zvjezdice koji se iznajmljuje zimi studentima a ljeti turistima

sam ulaz je promjenio adresu a da ja u to nisam upućen akamoli upitan dali pristajem na to

sad imam problema jer mi neka pošta ide na moju staru adresu a neka na novu

svi se vode na novu adresu a ja na prijašnju,vrlo glupa situacija

ta skupina ima jake veze u Policiji i ostalim državnim tijelima tako da ja i dalje trpim teror

o detaljima bih kada dobijem zadovoljavajući odgovor

hvala svima koji se odazovu

dodajem da sam HRVI i samohrani roditelj koji školuje troje djece i da sam u vrlo teškoj materijalnoj situaciji

 

ljepi pozdrav

IMG_20150730_111127_1.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

k

sam ulaz je promjenio adresu a da ja u to nisam upućen akamoli upitan dali pristajem na to

Na temelju članka 9. Zakona o naseljima (Narodne novine 54/88), članka 5. Odluke o načelima, kriterijima i postupku za određivanje imena javnih površina na području Grada Zagreba (Službeni glasnik Grada Zagreba 9/12) i članka 38. točke 35. Statuta Grada Zagreba (Službeni glasnik Grada Zagreba 19/99, 19/01, 20/01 - pročišćeni tekst, 10/04, 18/05, 2/06, 18/06, 7/09, 16/09, 25/09, 10/10, 4/13, 24/13 i 2/15), Gradska skupština Grada Zagreba, na xxx sjednici dana xxx., donijela je z a k l j u č a k

 

o određivanju imena ulice ....

 

stanare nitko ne pita.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dali mi netko može još odgovoriti na isto važno pitanje,kome da s eobratim za pomoć oko toga da se uvede red u moj ulaz.glede anarhije,jer neznam ni tko mi je predstavnik ulaza i koliko se novaca dobija od reklame

dakle,sve je ne transparetno u mgali

hvala

 

Na temelju članka 9. Zakona o naseljima (Narodne novine 54/88), članka 5. Odluke o načelima, kriterijima i postupku za određivanje imena javnih površina na području Grada Zagreba (Službeni glasnik Grada Zagreba 9/12) i članka 38. točke 35. Statuta Grada Zagreba (Službeni glasnik Grada Zagreba 19/99, 19/01, 20/01 - pročišćeni tekst, 10/04, 18/05, 2/06, 18/06, 7/09, 16/09, 25/09, 10/10, 4/13, 24/13 i 2/15), Gradska skupština Grada Zagreba, na xxx sjednici dana xxx., donijela je z a k l j u č a k

 

o određivanju imena ulice ....

 

stanare nitko ne pita.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija