Jump to content

alimentacija


slatkica26

Preporučene objave

Poštovani,

pitanje..Imam sina 5,5 godina otac ne plača alimentaciju već 3 godine,dobivam od czzs-a pola iznosa alimetacije.On je rekao da će počet uplačivat ali da ne može uplatit 1.000,00 kn sad on može uplatit 500,00 manje ili više..nakon kojeg perioda ja trebam javit czzs-u tu promjenu?hoće li oni meni onda ukinut njihovo uzdržavanje od tri godine? I pitanje je da li će on meni plačat dva,tri mjeseca pa onda prestat,ja onda moram opet čekat 6 mjeseci ako on ne uplačuje da mogu predat zahtjev na czzs?predala sam ovrhu na finu na njegov privatni račun ali on radi na crno pa mu nemaju šta ni skinut.Ima otvorenu tvrtku da li i kako bi i s kojim papirima i kome se obratit da mu skidaju sa računa tvrtke?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

to znam da ga mogu prijavit DORH-u..a znate li ovaj dio sa czzs-om kaako se krene plačat alimentacija ali umanjena ili da plača po par mjeseci pa prestane?

 

Ažurirano

 

to znam da ga mogu prijavit DORH-u..a znate li ovaj dio sa czzs-om kaako se krene plačat alimentacija ali umanjena ili da plača po par mjeseci pa prestane?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo primjer on je meni uplatio zadnje i jedino 07/14 1.000,00 kn a socijalna mi uplačuje od 2/13, nisam to prijavila?

Pošto oni meni uplačuju 465 kn ako znači uplačuje veći iznos ovo od socijalne više neću dobivat?Njegova dužnost po rješenju je iznos od 1.000,00 kn ali on kaže da mi ne može toliko uplatit (kao nema)?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Trebali ste prijaviti tih 1000 kn ali sad je kasno. Drzava ce njega goniti sudski za novac koji je vama isplacen pa ce se ta uplata mozda negdje spomenuti sa njegove strane. Sad je gotovo pa nemojte to spominjati ali ako vam nesto uplati u buducnosti javite to Centru. Vama je ionako ostalo jos samo 6 mjeseci pomoci od Centra pa je mozda i bolje da on pocne uplacivati bar nesto....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija