Jump to content

euroherc-opomena pred ovrhu


anci1987

Preporučene objave

Imala sam nesrecu 16.11.2010.g,sudila se sa ZETom,izgubila na sudu,odvjetnik mi rekao da necu morati nista latiti,a onda 2012.euroherc trazio 4125kn da platim,nisam radila,poslala im potvrdu da ne radim i nemam primanja i od tad me nitko nije trazio do danas kad su opet poslali ali ovaj puta opomenu pred ovrhu i ista cifra 4125kn,ja jos uvijek ne radim pa cu im opet poslati kao i prije 3g

Ustvari mene sad zanima kaj dalje,do kad cu se ja naganjati sa njima tako? Kaj mi mogu? I postoji li zastara u tom slucaju?

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

anci1987 napisala.

Mislim zena mi kaze da se sad nesto mora rijesiti,s obzirom da ne radim kaze da se moze rijesiti to na obostrano zadovoljstvo,da ja njima dovedem nekog u euroherc pa ja sad kopam rukama i nogama

Ma uzas

-------------------------------------------------------------------------------

jesi udarila glavom tramvaj ili autobus? razbila ga pa traže naknadu đštete.

 

da im dovedeš nekoga kop ćeodraditi štetu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Neznam u kaj bi vise vjerovala eto iskreno.

Ne nisam udarila u nista,niti ista ostetila vec su oni mene ostetili samim time jer sam ostala bez posla nakon nesrece jer skoro 2mj nisam mogla hodati i isto toliko sam bila na bolovanju.

Ma ne da im dovedem u tom smislu da netko odradi,vec da se kao napravi kompenzacija,ja njima dovedem nekog tko ce osigurati auto il nesto kod njih i meni pomogne tako da ne platim il sta god

Ako ce to tako ici kako mi je predlozeno svakako cu traziti napismeno da smo zavrsili sa tim.

 

Ažurirano

 

A zastara nastupa kad?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija