Jump to content

vps tužbe


anton887

Preporučene objave

molim vas za savjet. U tužbi radi isplate protiv poslodavca naveden je vps 12.000 kn. Tužim ga zbog neisplate plaća i uskoro je ročište. priložio sam da je dužan 4 plaće po 4 tisuće kuna, ali ipak potražujem 12 umjesto 16 tisuća kuna. Da li to može biti predmet rasprave na sudu zbog čeega tražim manje umjesto sve 4 plaće ili je to moja volja koliko mogu tražiti unutar dužnog iznosa?

 

puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

može li me sutkinja pitati zbog čega sam stavio manje i može li to utjecati na ishod spora ako sve drugo meni bude ići u prilog? Stavio sam manje iz moralnih razloga jer je zadnje pola plaće ipak dao i to na ruke, a ove prethodne tri nije uopće. To ne bih htio spominjati na sudu, pa vas zato pitam jer ne bih ništa mijenjao

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne treba. ima ugovor u kojem je naznačena plaća od 4 tisuće kn. Obzirom da sam u tužbi naveo 4 mjeseca da sam radio po ugovoru to bi ispalo 16 tis.kn. U tužbi sam naveo 12 tisuća da potražujem, jer mi je zadnju isplatio na ruke, pa zato nisam htio tražiti sve 4.

 

U skladu s ovim me zanima što da odgovorim zašto ne potražujem sve 4 plaće ako sam ih već naveo u tužbi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija