Jump to content

Majčina prijetnja Centrom za socijalnu skrb


karmen73

Preporučene objave

Poštovani,

Moj problem je slijedeći: Majka je prošle godine imala srčani infarkt te se nikako ne može pomiriti s tim i nastaviti s normalnim životom. Naime, živi sama i najmanje dva puta tijekom tjedna je na hitnoj (ili je hitna kod nje) gdje joj naprave obradu, ustanove da je sve u redu i pošalju ju kući. Međutim, problem je u tome što je posljednji put na hitnoj inzistirala da doktorica koja je vršila obradu „porazgovara“ sa mnom o tome kako ona ne može živjeti sama i da će morati (na majčino inzistiranje) obavijestiti Centar za socijalnu skrb da se ja o njoj ne brinem. Na to sam doktorici odgovorila da imam svoju obitelj, obilazim mamu koliko mogu, pritječem joj u pomoć koliko mogu, odlazim s njom na hitnu, liječniku itd... Majka ima 61 godinu, pokretna je, u mirovini. Šta mogu očekivati od Centra za socijalnu skrb ukoliko me pozovu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Šta mogu očekivati od Centra za socijalnu skrb ukoliko me pozovu?

 

Možete očekivati da će vas maltretirati raznim uredbama da 'morate po zakonu brinuti o majci'.

 

Imate li majčine nalaze?

Koliko često obilazite mamu?

Kako daleko od nje živite?

Ima li majka mirovinu, i je i u materijalnom smislu zbrinuta?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

. Međutim, problem je u tome što je posljednji put na hitnoj inzistirala da doktorica koja je vršila obradu „porazgovara“ sa mnom o tome kako ona ne može živjeti sama i da će morati (na majčino inzistiranje) obavijestiti Centar za socijalnu skrb da se ja o njoj ne brinem.

 

nije nepokretna, nemoćna i bez prihoda.

postoje domovi za starije. ako ima kuću i mirovinu rado će je primiti u neki dom.

 

mogli bi ti oduzeti majku i povjerit je na skrb udomitelju.:moli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija