Jump to content

Na šta potrošiti novce od obrta da se napravi trošak


Doco

Preporučene objave

Pozdrav , otac mi ima obrt sa velikim prihodima cca 40t kn mjesecno, dosad je uzimao automobil na leasing s vrlo visokom ratom pa si je radio trošak a imao je usput automobil u privatne svrhe, no međutim gospođa sta mu vodi papire je rekla da se to vise ne može, pa me zanima ima li koji drugi način, naime prebivalište mu je u zagrebu a radi 100km od tamo dali se moze ako bi se uzeo automobil koristit za npr. putovanja do posla i od posla ili je ta opcija isključena.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Pozdrav , otac mi ima obrt sa velikim prihodima cca 40t kn mjesecno, dosad je uzimao automobil na leasing s vrlo visokom ratom pa si je radio trošak a imao je usput automobil u privatne svrhe, no međutim gospođa sta mu vodi papire je rekla da se to vise ne može, pa me zanima ima li koji drugi način, naime prebivalište mu je u zagrebu a radi 100km od tamo dali se moze ako bi se uzeo automobil koristit za npr. putovanja do posla i od posla ili je ta opcija isključena.

 

Poštovani !

 

ima više načina da napravi rashod,od onih smješnih,ali stvarnih, pa na dalje !

Kao , prvo,prihod nije mjerilo uspješnosti,nevezano dali obrt bio, dohodaš ili prihodaš !

Pravo mjeriloje čista oporezovana dobit, pa,ds se nebi ,,,zaigrali,,!

 

Ali, za početak neka svoje vozilo iznajmi ugovorom obrtu ijoš vas neka zaposli kao osobnog vozača, i tu če kroz, najam, troškove goriva,servisa , vozača ,itd,nakupiti dovoljno da poveča rashod.

Zakonomje dozvoljeno.

Samo je šteta što niste napisali više o djelatnosti kojomse otac bavi.,pa bi tu možda bilo rashoda da na kraju godine prihod bude jednak rashodu.

Ako vas zanima još odgovora, ostavite poruku u moj pretinac.

Pozdrav. frenki zg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija