Jump to content

prevaren od odvijetnika


prevareni-osijek

Preporučene objave

dobar dan trebam pomoc ne znam kome se obratiti i jel postoji rjesenje.

prije dvije tri god sam imao sabracajnu nezgodu u bratovom autu sam lupio divlju svinju i posto nije bilo znaka za divljac brat je uzeo odvjetnicu xxxxxxx xxxxx iz osijeka i na prekrsajnom sudu kad je pocelo sudjene odvijetnica mi je prisla prestavila se rekla tko je i rekla da zastupa brata za naknadu stete te trazila me da joj potpisem punomoc pod izgovorom da joj je bitno kako ce zavrsiti moje sudjene i da joj je bitno da sto bolje ja prodjem da bi ona mogla dobiti ostetu i tako na drugom salusanju nakon sto sam potisao punomoc dosao sam na sud usao na raspravu sutkinja me pita gdje je odvijetnica i ja odgovorim da nemam odivjetnicu kad nakom par min dolazi odvjetnica i ponovo mi objasnjava da ona zastupa brata i da ce me pratiti do kraja sudjenja iok nastavili smo i na kraju prekrsajnog sudenja odijetnica me pita dali zelim da napise zalbu za smanjenje kazne i ja pristanemi nakon nekoliko dana kad sam je zvao da joj platim za zalbu javi se i pitam koliko je zalba(mislim si 500-600kn)kad ona ce meni 5000kn i u tom treni nisam se snasao tj sokirala me prekinem i pomislim ova nije normalna ali bezobrazno nenormalna i nakom toga se vise nismo culi racun mi jeposlala pa nakon godinu dana ope nisam se odazivao i nisamhtjeo platit dok jedan dan nije nazvala brata i reklade me ne moze naci da amduzan neznam ni ja sto sve ne i tu sam ja poludio i nazvao ju i rekao :dobar dan ovdije xxxxx xxxxxxxx cujem da me ne mozete naci stav je ovakva racun nisam platio zato sto vi mene

niste zastupali ajde racite kad ste vi dogovorili da ce te mene zastupati ili tako nesto na zo ce ona da ali ja sam ti smanjila kaznu ja sam ti smanjila brzinu i nato cu ja gospodjo jel sam ja to od vas trazio mogli ste vi napraviti sta got hocete kad ja to odvas nisam trazio sve na sto sam ja pristao to je zalba to cu vam ja platiti i nista vise na to ce ona necu se ja tako razgovarati i prekine sadnako par mjeseci mi je stigla ovrha.sta je ovakva lupio sam divlju svinju na podrucju gdije nije bilo znaka za divjac i ja sam zvao policiju na prekrsajno sudu nisam uzeo advokata jer mi ne treba nema potrebe sta ce mi nisam pio ni nista nema potrebe.to je moj problem u pravnoj drzavi pljacka vas tkohoce i ne mozemo nista samo placati svima koji to pozele stvar je ovakva ja bi dao tih 5000 kn bilo kome ako ima tko da mi pomogne samo ne njoj jer bi to bilo oteto.moli pomoc ako postoji

uređeno: od G-man
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija