Jump to content

Otvaranje podruznice


Tena0507

Preporučene objave

Pozdrav, dali bi mi netko mogao pomoci vezano za temu otvaranja podruznice u RH. Naime osnivacka tvrtka se nalazi u njemackoj i sva djelatnost bi se radila tamo. Ovdje bi bila samo isporuka. Zanima me postupak otvaranja podruznice, ili trgovackog drustva. Ili ako binetko mogao ustupit nekakav kontakt osobe koja bih nam mogla pomoci. Unaprijed se zahvaljujem! Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav, dali bi mi netko mogao pomoci vezano za temu otvaranja podruznice u RH. Naime osnivacka tvrtka se nalazi u njemackoj i sva djelatnost bi se radila tamo. Ovdje bi bila samo isporuka. Zanima me postupak otvaranja podruznice, ili trgovackog drustva. Ili ako binetko mogao ustupit nekakav kontakt osobe koja bih nam mogla pomoci. Unaprijed se zahvaljujem! Pozdrav!

 

Naj jednostavnije je da tvrtka iz njemačke ovdje otvori firmu, vlasnik firme bi bila ta iz njemačke, a odg, osoba možete biti vi .

 

Pitanje je dosta nejasno, pa mi možete ostaviti kontakt u moj pretinac za poruke, jer sam več dobio po prstima, jer se navodno reklamiram,

,a pitanja i odgovori,su takvi da nemogu u detalje dati odg,ako mi fali podataka.

 

A, osnovno je to da ne odgovaram ako mi područje nije poznato, i ne dajem odgovor na odgovor,,tzv. preklapanje ili pametovanje.

Poz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija