Jump to content

Prava radnika


Grga024

Preporučene objave

Pozdrav.....ako mi možete pomoči.......dobio sam odkaz od firme i podpisao ugovor u kojem piše da nisam odradio svoje radnje kako treba i koristio mobitel za vrijeme radnog vremena. Dali sad taj papir mogu vidjeti ili tražiti preporuku budući poslodavci kada se zaposlim negdje drugdje.....i dali se ja mogu vratit u firmu koja mi je dala odkaz i tražit poništenje ili promjenu tog raskidnog ugvora...Puno Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Što ste točno potpisali - sporazumni raskid ugovora o radu? Ako je tako i ako vas nisu prisilili na potpisivanje istog, šanse da pobijete taj raskid su nepostojeće. A budući poslodavci, osim ako se ne poznaju sa bivšim poslodavcem, neće vidjeti o čemu se tu radilo. Mogu vas pitati zašto sporazumni, a tada je na vama kako ćete im odgovoriti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Naime u ugovoru je pisalo da sam radio kao vatrogasc i druge poslove....a u stvari sam radio u skladištu....Tako da se bojim da če mi naškoditi ovaj dokument ili njihova preporuka u danljnem zapošljavanju....Ako je moguče ja bih tražio taj dokument o raskidu ugovora natrag i tažio da drugi napišu...

 

Ažurirano

 

Ne nije bilo ništa gore....nisu oni mene prisilili da potpišem nego nisam razmišljao da mi u buduće može naškoditi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Naime u ugovoru je pisalo da sam radio kao vatrogasc i druge poslove....a u stvari sam radio u skladištu....Tako da se bojim da če mi naškoditi ovaj dokument ili njihova preporuka u danljnem zapošljavanju....Ako je moguče ja bih tražio taj dokument o raskidu ugovora natrag i tažio da drugi napišu...

Neće moći drugi dokument. I neće moći natrag.Kakva preporuka. To ako TI ne tražiš,ne postoji.

 

Ažurirano

 

Ne nije bilo ništa gore....nisu oni mene prisilili da potpišem nego nisam razmišljao da mi u buduće može naškoditi

Tebi ne može ništa naškoditi(nikakav dokument). Jedino kaj ti može naškoditi da se nastaviš neodgovorno ponašati kao što je to bilo do sada. Dakle pamet u glavu. Posao nije "zayebancija".

 

I krivo si naslovil svoju temu. Trebal si napisati:OBVEZE RADNIKA a ne PRAVA. Tvoj je problem da ne poznaš svoje obveze. A trebaš ih upoznati ,prije nego PRAVA!:cita:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija