Jump to content

Zalba ili ne?


danXV

Preporučene objave

Trebao bi savjet jer me netko poprilicno zeznuo iako sam dijelom i sam kriv za to:

 

u lipnju ove godine po prvi sam se puta "prijavio" na HZZ. Koristim uslugu e-gradjani te sam vidio da je "registraciju", sto god to njima znacilo, moguce napraviti preko portala. Na moju zalost, a sto sam doznao nedavno, ispada da ta registracija uopce nije sluzbeni upis u HZZ vec da je potrebno osobno doci na filijalu u mjestu prebivalista.

 

To sam doznao tako sto sam kao prvi prosao selekciju na jednom natjecaju za strucno osposobljavanje i trebao dobiti posao, ali sam na kraju odbijen jer ispada da nisam registriran na zavodu.

 

Razlog zbog kojeg tu pisem je sto sam u lipnju, nakon "registracije" na HZZu preko portala egradjani, nazvao na informacije u podrucnom uredu HZZa upravo da provjerim za vlastitu sigurnost, da bi mi zena preko telefona rekla da je registracija na portalu dovoljna! :glavomozid:

 

Ima li ovdje temelja za neku vrstu zalbe ili prigovora?

 

Molio bi za hitan odgovor jer bi probao intervenirati ako je moguce glede ovog natjecaja za osposobljavanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

To sam doznao tako sto sam kao prvi prosao selekciju na jednom natjecaju za strucno osposobljavanje i trebao dobiti posao, ali sam na kraju odbijen jer ispada da nisam registriran na zavodu.

 

uz ostalu dokumentaciju za natjčaj za zapošljavanje trebao si dostaviti potvrdo o prijavi na HZZ. očekuješ da bi budući poslodavac to tražio???? ako si izvršio prijavu mogao si isprintat potvrdu o prijavi i dostaviti je uz dokumentaciju.

 

mišljenja sam da je nekorisna. nisi dostavio kompletnu traženu dokumentaciju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

uz ostalu dokumentaciju za natjčaj za zapošljavanje trebao si dostaviti potvrdo o prijavi na HZZ. očekuješ da bi budući poslodavac to tražio???? ako si izvršio prijavu mogao si isprintat potvrdu o prijavi i dostaviti je uz dokumentaciju.

 

mišljenja sam da je nekorisna. nisi dostavio kompletnu traženu dokumentaciju.

 

hvala na misljenju ali ne bih se slozio zbog jednog: prijavljujem se na natjecaje za strucno usavrsavanje zadnja 4 mjeseca i kod nekih se potvrda od HZZa trazi u pocetku, dok kod nekih uopce nije medju potrebnim dokumentima za slanje postom. Ako prodjes kroz neke prosle natjecaje oglasene na npr. stranicama HZZa, vidjet ces da dokumenti koje je potrebno poslati variraju od jednog natjecaja do drugog, bez obzira sto je to strucno usavrsavanje.

 

Mislim da mi kadrovska od poslodavca uopce ne bi uvazila prijavu na natjecaj nit bi dopustili da prodjem kroz dva stupnja selekcije kandidata da su u pocetku vidjeli da neki papir fali?? Svi dokumenti koji su trazeni tekstom natjecaja su uredno prilozeni te su me pozvali na razgovore...

 

Ima tko savjet oko ovog mog slucaja? :glavomozid:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija