Jump to content

Neplaćeni prometni prekršaji


Metkovic

Preporučene objave

Molio bih za savjet...napravio sam 2011.god prometne prekraje s motorom...zatecen sam na motoru bez kacige motor nije bio registriran i naravno nisam posjedovo vozacku dozvolu...i donesene su presude da moram platit nekih 6000 kn..naravno kako neboravim na adresi na kojoj sam prijavljen to je sve dalje otislo na finu na prisilnu naplatu...kolko ja znam fina pokusava to naplatit 2 godine a ako ne naplate moje pitanje je i molio bih samo za odgovor nekoga tko zna tocno a ne da mi da krivu inf...Što ako ne platim kazne za prometne prekršaje..dali mogu ic u zatvor i dali je to praksa ili...unaprijed puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znaci nema izbjegavanja...rad za opce dobro nisam u mogucnosti obavit jer ne zivim u HR a kako me nema ni adresi koja mi je u putovnici znaci moglo bi bit zeznuto...tako da presuda je donesena 11.12.2013. imam jos 7-8 dana za uplatit kaznu jer mi se godisnji bas i ne provodi u remetincu:) Hvala na odgovoru :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija