Jump to content

Ovršni postupak


Ivanos007

Preporučene objave

Molim pomoć, obrtnik sam od 2001 godine, rastajem se 2006 g. i ostajem bez krova nad glavom, lutao sam svugdje i bio prijavljivan na krače vrijeme. Nakon 7 godina, tj. 2013 g. upoznao sam osobu koja me je prijavila kod sebe u svom vlasništvu u svojstvu vanbračnog partnera, Ove godine na adresu gdje sam prijavljen dobivam opomenu pred ovrhu. Koji su pravni instrumenti u zaštiti osobe i imovine, poštovane gospođe da ona bude zaštićena i izuzeta iz ovršnog postupka, jer ona nije ni malo kriva u mojim dugovima. Molim pravni savjet

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Od porezne uprave, što spada sve u pokretnine

 

Ažurirano

 

Što sve spada u pokretnine?

 

kad dobiješ rješenje o ovrsi obvezno podnijeti žalbu (u roku po uputi o pravnom lijeku) .

u cijelosti osporavati dug zbog zastare potraživanja ( na zastaru se moraš pozvati).

 

u pokretnine spada sa namještaj u kući/stanu,auto,osobna imovina.

vlasnica stana/kuće mora dokazati da su pokretnine njene (računim ili svjedocima, ako pokretnine kao automobil ne glase na njeno ime).

 

zašto nisi tražio otpis duga u zastari ?

svaki dug koji nije naplaćen u roku od 6 godina nastupa apsolutna zastara osim ako priznaš dug.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija