Jump to content

Parkiranje na kolni ulaz


strasilo

Preporučene objave

Prije nekoliko godina je bila rekonstrukcija ulice i tom prilikom je ulica malo proširena ..

 

problem nastaje da je za toliko koliko je ulica proširena, skraćen prilaz ulazu u dvorište i sad se dešava da kad tu parkiram auto, jednim dijelom stojim i na pješačkoj stazi .. ako parkiram uzduž ceste, a poprijeko na kolni ulaz, onda mi jedan par kotača stoji na travnatoj površini ..

 

I sad već neko vrijeme "vodim rat" sa komunalnim redarima i ostalom ekipom (policija me nikad nije gnjavila)..

 

Ja se stalno pozivam na to da tu živim i da me nitko nije pitao za mišljenje kad je vršena rekonstrukcija (znam da to nema neku pravnu težinu :) ) a oni se drže opet svojih propisa (koji generalno gledajući imaju pravnu težinu :) ) ... Pa sad mene zanima ima li kakvog pravnog lijeka da ja i dalje smijem parkirati auto ispred svoje kapije .. ?!?

 

Auto ispred kapije bude nek nekoliko sati dnevno i to ne svaki dan, već samokad znam da ću u sat dva ponovno nekud ići, pa mi je lijeno uvoziti auto u dvorište ..

 

Drugi problem koji je nastao nakon rekonstrukcije ulice je zelena površina između ulice u pješačke staze na koju su posađeni grmovi i sad nakon tih nekoliko godina se ne vidi promet na ulici prilikom uključivanja u promet iz dvorišta, a ima i blagi zavoj, pa je bukvalno lutrija hoćeš nekoga pogoditi ili ne .. I bez grmova je bilo pomalo nepregledno, ali nije bilo problema, das se od grmova bukvalno NIŠTA ne vidi .. ?!?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma svrbi me to što je prije rekonstrukcije ulice bilo dovoljno mjesta za tri auta parkirati .. a sad ne mogu ni svoj, a akmoli da mi netko dođe kući na kavu ..

 

Mogao bih parkirati Yuga, renault 5, fiću, tica ili nešto slično što ne prelazi 3 metra dužine ..

 

Zar se u takvim nekakvim prostornim planiranjima ne treba na neki način konzultirati sa ljudima koji tu žive ?!?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma svrbi me to što je prije rekonstrukcije ulice bilo dovoljno mjesta za tri auta parkirati .. a sad ne mogu ni svoj, a akmoli da mi netko dođe kući na kavu ..

 

To je prostior prometnice, javno dobro, a ne tvoja čestica...?

 

 

Mogao bih parkirati Yuga, renault 5, fiću, tica ili nešto slično što ne prelazi 3 metra dužine ..

Srušiš dio ograde, uvučeš dvorišnu kapiju za metar-dva...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija