Jump to content

Parking za invalide


vedran599

Preporučene objave

Molim za pomoć. Situacija je slijedeća. Prije više od 3 godine sam sa tadašnjom djevojkom i sestrom išao u kino. Parkirali smo u jednom trgovačkom centru pored parkinga za invalide. Još dok sam parkirao su me obje upozorile da sam stao na mjesto za invalide na što sam se ja nasmijao. Kad smo izašli iz auta vidjeli smo da to nije mjesto za invalide (niti žute crte niti znak) i tu je za nas priča završila. Nakon par mjeseci došla mi je kazna u visini 700 kn za parkiranje na mjestu za invalide u tom trgovačkom centru bez ikakvih dokaza (slika). Odmah sam se žalio jer znam da nisam kriv. Sada,točnije danas,3 godine nakon žalbe sam dobio poziv na sud radi toga prekršaja (koji nisam napravio). Zanima me da li da uzmem sestru i djevojku za svjedoke jer očito je da će biti moja riječ protiv policije? I kako da se postavim? Uz sve to trenutno sam nezaposlen i imam malo dijete (2,5 godine). Da naglasim da NIKAD nisam parkirao na mjesto za invalide jer se gnjušam toga i zato mi sve ovo još teže pada.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija