Jump to content

prijava stete za povredu


althea

Preporučene objave

Pozdrav,

prije mjesec dana sudjelovala sam u prometnoj nezgodi kao suvozac. Buduci je drugi vozac nama oduzeo prednost, on je ujedno bio i kriv sto je i priznao tako da nismo zvali ni policiju ni hitnu (jer trenutno nije bilo ozlijedjenih).E sada, steta na autu je vec rijesena preko osiguranja a buduci sam ja imala lakse tjelesne povrede ciji su se simptomi pojavili dan-dva kasnije, zanima me je li sada kasno da prijavim stetu za povredu i predam sve nalaze na osiguranje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možeš prijaviti štetu nikada nije kasno, samo kod isplate štete (ukoiko je već isplaćena) uvijek osiguravatelj da na potpis izjavu u kojoj piše da se po toj šteti više neće potraživati ništa.Ako je tako, ništa od toga draga moja...izlječi se i nadaj da se simptomi neće vratiti nikada...

 

Ukoliko šteta još nje riješena skroz što se tiše štete na autu...ovo bi se tretiral kao naknadni izvid štete po kojem bi ti dobila odštetu. Ako je tako, opeti se izlječi i nadaj da se simptomi neće vratiti nikada, ali se i nadaj parama.

 

Kako god bilo pokušaj, jer ako je šteta i islaćena možda nikada nije potpisana izjava....Sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Treba otići u Osiguravajuće društvo i raspitati se, nisam siguran....mislim da oni procjene iznos na temelji tih nalaza....Za taj dio mislim da ne bi bilo loše pitati nekog procjenitelja šteta tj. liječnika koji to radi kod Osigurvaajućih društava, iako mislim da bi ti i tvoj liječnik mogao pomoći pri tome....

mislim da ćeš trebati navesti broj pod kojim se vodila ona šteta za vozilo....Opišeš o kojim se poteškoćama radi ....i odeš sa svim tim kod osiguravatelja..pa vidiš što se može....

Sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija