Jump to content

Ovrha T com - otpis kamata


Toommoo

Preporučene objave

Mogućnost postoji, ali ovisi o njihovoj dobroj volji da li će na to pristati. U svakom slučaju pošaljite im dopis u kojem predlažete da jednokratno isplatite neki manji iznos od duga koji je još preostao.

 

S tim da uzmite u obzir da su se vašim uplatama (odnosno iznosima skinutim putem FINA-e) prvo zatvarali troškovi, pa kamate, pa glavnica, tako da vam i dalje teku kamate na iznos glavnice koji još nije podmiren.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svima, račun mi je u blokadi već 3,4 godine, dužan sam t comu, pa me zanima da li postoji mogućnost da tražim od t coma za otpis kamata ili dio duga jer sam nezaposlen, i ako bi mi otpisali dio duga posudio bih novce i otplatio dug u cijelosti... Hvala unaprijed

 

ako je donešeno rješenje o ovrsi nema razloga da ti otpišu dio duga(kamata) u koje spadaju i troškovi odvjetnika i javnog bilježnika.

ali ako takonešto prihvate traži sklapanje pisnenog ugovora.

ako nema ugovora nakon uplate mogu tvrditi da tako nešto nisu ponudili(otpis djela duga, kamate).

 

uplatom na rate prvo plaćaš troškove zatim kamate i na kraju dug.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija