Jump to content

Kako ga izbaciti iz mog stana?? Molim pomoc!!


emilyblack

Preporučene objave

Prije 60-ak godina moj djed je sagradio kucu, 2 kata i potkrovlje. Kako se onda gradilo na sistem ''susjed meni, ja njemu'' tako je kuca i nastala te nema ni jednog papira. Nema ni vlasnicki list.

 

U potkrovlje kucu je primio bakinu sestru, neudatu bez djece, iz razloga sto je bila tesko bolesna te su joj oni htjeli pomoci tim da im bude blizu kako bih primala adekvatnu pomoc s obzirom na zdravstveno stanje.

 

sad nastaje problem....1997 dobivamo dopis sa suda u kojem pise da smo tuzeni od strane nje jer stan koji smo joj dali na koristenje ona smatra svojim, te nas tuzi jer ''joj ga mi pokusavamo oteti''....mislim da ne trebam uopce isticati brutalnost ovog poteza. Ista ta zna da kuca nema ni jedan papir, te pokusava iskoristiti priliku da nam iz nekakvog razloga otme stan. problem nije u tome, vec iducem.

 

Usli smo u sudski proces oko dokazivanja ciji je to stan. Ona dovodi u taj isti stan, za vrijeme sudskog procesa, PODSTANARA, HRVATSKOG BRANITELJA (koji se bavi levacenjem) te ga u nasem stanu drzi kao svog podstanara, a ona odlazi zivjeti u svoj stan u gradu!!!!!

Dan danas, 8. mjesec 2016. proces nije gotov. Taj isti proces nije zavrsen!!

ON U NASEM STANU ZIVI VEC 15 GODINA!

 

Ne postoji nacin da ga istjeramo vanka, policija nista ne poduzima, a kad ih i zovemo oni ga pozdrave kao svog ratnog kolegu, nas usutkaju, te skupa s njim odlaze u nas stan popiti pice.

 

Ja bi vas zamolila da mi kazete ako ima ikakvi nacin na koji tu osobu mozemo izbaciti iz svoje kuce?

Da li uopce on moze stanovati tu s obzirom da je stan u sudskom procesu? Na osnovu cega on tu stanuje?

 

Da li mi imamo ikakvo pravo i nacin da pomocu necega tu osobu izbacimo iz svog stana?

 

Molim vas za pomoc....

uređeno: od G-man
veličina fonta
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

policija nista ne poduzima,
nema tu posla za policiju
Na osnovu cega on tu stanuje?
na osnovu činjenice da je u mirnom posjedu nekretnine
nacin da pomocu necega tu osobu izbacimo iz svog stana?
vlasničkom tužbom u kojoj morate dokazati činjenice da ste vlasnik nekretnine i da druga osoba drži vaše vlasništvo u posjedu bez pravne osnove.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija