Jump to content

nina


anonimno

Preporučene objave

Pokrenula sam ovrhu protiv najmoprimca jer mi ne plaća najamninu. Moja odvjetnica je sastavila ovršni zahtjev i dala javnom bilježniku. Javni bilježnik je sve odradio i ovršni zahtjev je pravomoćan. Bilo mi je rečeno da predam u tu banku u kojoj moj najmoprimac ima žiro-račun. Predala sam u jednu od banaka gdje ima žiro račun da bi tek nakon toga saznala da u ovršni zahtjev treba staviti broj žiro računa ovršenika i zbog toga nije moguće provesti ovršni postupak. Sada mi odvjetnica govori da je potrebno pokrenuti novi ovršni zahtjev jer je puno vremena proteklo od kad je proces pokrenut pa do danas i da su u međuvremenu moji najmoprimci nešto i plaćali. Trenutno moje potraživanje ne odgovara iznosu iz ovršnog zahtjeva, još je veći dug nego što je bio. Moje je pitanje dali je moguće zahtjevati od moje odvjetnice da dopuni ovšni zahtjev sa podneskom gdje se nalazi točan žiroračun ovršenika i isti ovršni zahtjev dati na naplatu.Za rRazliku potraživanja kasnije pokrenuti novi postupak a ovaj ne staviti van snage?!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija