Jump to content

kolike su naknade


anonimno

Preporučene objave

Bok!

 

Koliko su naknade kod nasih osig. za ozljede u saobracajnoj da znam koliko mogu ocekivati odnosno dali na sud ili ne.

dakle nisam bio kriv inace vozio motor imao sam slomljenu patelu uz nekoliko rana po koljenima i stopalima koje sam sivao i acromio-clavicularnu luxaciju koja je zavrsila na operaciji sa postavljanjem žica i vadjenjem nakon 12 tjedana!

 

Ukupno 30 savova i 5 mjeseci je proslo i jos nisam potpuno rehabilitiran!

 

Koliko cca mogu traziti za sve, znaci ozljjde, op., bolovi svih vrsta :-) itd

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

U najboljem slučaju osiguranje će ti ponuditi oko 50% nekog realnog iznosa koji možeš dobiti, a najvjerojatnije puno, puno manje.

Moj savjet je da si angažiraš nekog provjerenog odvjetnika koji se često bave takvim slučajevima, da ne kažem "specijaliziranog", a on će ti to brzo i bezbolno obaviti, vjerojatno bez suda (nagodbom). U mom slučaju postotak koji sam platio odvjetniku bio je po prilici onoliki koliko su mi prvi put ponudili iz osiguranja, pa računaj.

Ako dođe do suda, nije da je neisplativo, ali dugo traje.

Nagodbom dobiješ nešto manje, ali ranije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bilo je već ovakvih tema...bolovi oko 8000 kn, strah nešto manje, tuđa pomoć cca. 1000 kn, imaš i naruženje od ožiljaka, cifra je slična kao za bolove i strah. Invaliditet ti ja ne mogu prognozirati jer to ovisi o tome je li stvarno umanjena pokretljivost nakon obavljene terapije, što ti piše u završnoj med. dokumentaciji, tko te vještači, tko ti sudi i tako dalje. Odvjetnici ti uzimaju oko 15 % provizije, pa se obrati nekom ko se bavi naknadama štete.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija