Jump to content

ispis iz imenika


anonimno

Preporučene objave

komoru ne mogu dobit (naravno) a ovo me interesira:

prije neke dvije godine dala sam otkaz u odvjetnika i otišla radit u gospodarstvo. Sve, oke, ja i on raskinili ugovor o radu, ali ja nikad nisam podnijela zahtjev za ispis iz imenika odvj.vježbenika (nisam ni znala da to treba)

trenutno postoji mogućnost da ću se ponovno vratit među odvj.vježbenike, pa me strah da mi to ne bi stvaralo probleme - to što nisam ispisana.

 

Navodno da trebam priložit kopiju raskida radnog odnosa - wtf, pa ne čuvam ja te stvari

 

ima li tko iskustva sa neispisivanjem da me savjetuje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

ammarena je napisao:

Imaš pravo, čemu čuvati takve gluposti kao što je raskid ugovora o radu!

Zašto misliš da nisi ispisana, netko ti je rekao ili ti samo misliš?

Nisi nikad bila na stranicama Komore?

DRAGA amarena

prije nego se zaletiš sa svojim pokudama, stani pa razmisli

da bila sam na stranicama komore. Dovoljno i previše puta. Na njima mogu pronać imena ljudi koji zaista i jesu ispisani iz komore. Samo na stranicu komore iz pretpotopnog doba to još nije unešeno odnosno izbrisano

 

mislila sam da nisam. Naime za ispisati se treba podnijeti zahtjev. Što također nisam znala, pa me možeš sad komodno pljucat zbog toga. Ja ga nisam podnijela. I gle čuda, dođem ja godinu ipo nakon što sam raskinula radni odnos - kad ono - nisam ispisana.

Donesem zahtjev, raskid nije trebao bit priložen (što mi je totalna glupost, al nema veze) i vratim iskaznicu - naivno al pošteno, a poznam masu njih koji ni nakon ispisa iskaznicu nisu vratili

 

To što nisam sačuvala raskid ne smatram sramotom, možda se izgubio u neka od 3 preseljenja koja sam imala, al jednostavno nije me bilo briga. Da ga uokvirim ili šta 8-)8-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija