Jump to content

Tražim odvjetnika, Čakovec/Varaždin


Tesla3

Preporučene objave

Poštovanje,

Jučer je mojoj obitelji i meni učinjena velika nepravda, te Vas molim za pomoć.

Policija je jučer pretražila kuću od mojih roditelja u kojoj stanujem i ja. Temelj naloga je bio lažan iskaz jednog svjedoka, i meni je naprosto nevjerojatno da oni na temelju klevete (što će se i utvrditi vještaćenjem), mogu u sub popodne, tako samo napravit dar mar u jednoj obitelji.

Znajući da neću u popodnevnim satima moci doci do odvjetnika, koji bi nalog vjerojatno odmah pobio, oni su uspjeli preturit pola kuće, te su od nelegalnih tvari nasli samo 0,7 g marihuane. Ako ima ko voljan uzet ovaj slučaj, bio bih jako zahvalan. Imam svu dokumentaciju, i ništa nisam potpisao.

Hvala unaprijed,

uređeno: od Tesla3
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Izdani nalog ne može pobiti, tako da bi samo platio njegov trošak bez ikakve stvarne svrhe, a to što su našli i 0,7 g marihuane je pokazatelj da je nalog bio barem donekle opravdan. Time te ne odgovaram od pravnog postupka, samo ti ukazujem na neke detalje zbog kojih bi mogao imati samo trošak.

Što se tiče odvjetnika, kakav ti točno treba? Za obranu u prekršajnom postupku zbog te marihuane, zbog obrane u eventualnom kaznenom postupku, zbog privatne tužbe za klevetu, zbog tužbe protiv policije...? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija